Districtswedstrijd Teams

Pupil C

O&O / Velocitas

48,350
46,850
45,000
51,900
42,400
43,000
3201 Nikita Helwig
3202 Daan Schinkel
3203 Job Donkers
3204 Myron Jansen
3205 Bas Melkert

Dynamiek / DOS Naaldwijk

44,200
44,450
43,100
51,000
42,350
42,450
3501 Eli Dors
3502 Dylano Zonneveld
3503 Tom Boelhouwer
3504 Logan Vergunst

S&K 2 / CGV Zoetermeer

46,750
42,300
43,600
52,200
41,500
40,850
2301 Luca Facchin
2302 Yvain Gheller
2303 Bram Spruitenburg
2304 Tycho van der Valk

DOTO 4

45,050
43,200
42,500
51,150
41,850
42,750
3401 Ivar Hofstra
3402 Haye Schulte
3403 Mert Tanriverdi
3404 Habib Tegeler

OKK Ouderkerk / KDO Alblasserdam

42,650
41,400
42,300
51,300
41,900
42,900
3601 Amos de Gruyter
3602 Jesse Westbroek
3603 Jordi Kooij
3604 Noud Blok

S&K 1 / OKK Hardinxveld

46,950
41,950
42,400
48,800
40,350
40,250
3101 Fender Vermaas
3102 Joep Verlaan
3103 Silas Nieboer
3104 Boas Hofman
3105 Dinand Koppelaar

Die Haghe pupil C

43,250
41,900
42,500
44,350
42,200
40,250
2401 Sten Beerkens
2402 Skipp Henkus
2403 Flynn Henkus
2404 Nathan Borghstijn

DOTO 3

30,750
27,750
27,700
34,200
25,700
25,850
3301 Leander Hulsbergen
3302 Damian Haesen
3303 Jayrow Dossett

3205   Bas Melkert

O&O Zwijndrecht  |  O&O / Velocitas

15,750
15,250
15,200
17,100
14,600
15,150
Totaal
93,050
Plaats
1

3503   Tom Boelhouwer

DOS Naaldwijk  |  Dynamiek / DOS Naaldwijk

14,950
15,350
15,400
17,200
14,800
14,750
Totaal
92,450
Plaats
2

3203   Job Donkers

O&O Zwijndrecht  |  O&O / Velocitas

16,150
15,750
14,700
17,350
13,700
14,050
Totaal
91,700
Plaats
3

3504   Logan Vergunst

DOS Naaldwijk  |  Dynamiek / DOS Naaldwijk

15,200
15,450
14,500
17,000
14,600
14,450
Totaal
91,200
Plaats
4

2303   Bram Spruitenburg

Slank en Kwiek  |  S&K 2 / CGV Zoetermeer

15,850
14,100
15,700
17,250
13,550
14,150
Totaal
90,600
Plaats
5

3204   Myron Jansen

O&O Zwijndrecht  |  O&O / Velocitas

15,200
15,850
15,100
17,250
13,150
13,800
Totaal
90,350
Plaats
6

3303   Jayrow Dossett

SV DOTO  |  DOTO 3

16,100
14,050
15,300
17,350
13,300
13,850
Totaal
89,950
Plaats
7

3403   Mert Tanriverdi

SV DOTO  |  DOTO 4

14,950
15,050
14,600
17,150
13,950
13,600
Totaal
89,300
Plaats
8

3402   Haye Schulte

SV DOTO  |  DOTO 4

15,250
14,200
14,000
16,800
13,950
14,850
Totaal
89,050
Plaats
9

3202   Daan Schinkel

GV Velocitas  |  O&O / Velocitas

16,450
13,200
14,300
17,300
14,100
13,250
Totaal
88,600
Plaats
10

3602   Jesse Westbroek

OKK Ouderkerk  |  OKK Ouderkerk / KDO Alblasserdam

14,700
13,650
15,000
17,250
13,750
14,250
Totaal
88,600
Plaats
10

2301   Luca Facchin

Slank en Kwiek  |  S&K 2 / CGV Zoetermeer

15,900
13,950
14,000
17,550
13,800
13,100
Totaal
88,300
Plaats
12

3103   Silas Nieboer

Slank en Kwiek  |  S&K 1 / OKK Hardinxveld

15,350
14,150
14,600
17,250
13,450
13,500
Totaal
88,300
Plaats
12

3401   Ivar Hofstra

SV DOTO  |  DOTO 4

14,850
13,950
13,900
17,200
13,950
14,300
Totaal
88,150
Plaats
14

3102   Joep Verlaan

Slank en Kwiek  |  S&K 1 / OKK Hardinxveld

16,200
13,600
14,400
16,950
12,850
13,250
Totaal
87,250
Plaats
15

2302   Yvain Gheller

Slank en Kwiek  |  S&K 2 / CGV Zoetermeer

15,000
14,200
13,900
17,000
13,500
13,600
Totaal
87,200
Plaats
16

3601   Amos de Gruyter

KDO Alblasserdam  |  OKK Ouderkerk / KDO Alblasserdam

14,200
13,800
13,600
17,050
13,950
14,350
Totaal
86,950
Plaats
17

3603   Jordi Kooij

OKK Ouderkerk  |  OKK Ouderkerk / KDO Alblasserdam

13,750
13,950
13,700
17,000
13,600
14,300
Totaal
86,300
Plaats
18

2304   Tycho van der Valk

CGV Zoetermeer  |  S&K 2 / CGV Zoetermeer

14,850
14,000
13,500
17,400
14,150
10,650
Totaal
84,550
Plaats
19

3502   Dylano Zonneveld

VG Dynamiek  |  Dynamiek / DOS Naaldwijk

14,050
13,650
13,200
16,800
12,950
13,250
Totaal
83,900
Plaats
20

2402   Skipp Henkus

Die Haghe  |  Die Haghe pupil C

14,300
13,950
14,100
14,450
13,850
13,000
Totaal
83,650
Plaats
21

2404   Nathan Borghstijn

Die Haghe  |  Die Haghe pupil C

13,850
14,100
13,700
15,050
13,100
13,850
Totaal
83,650
Plaats
21

3101   Fender Vermaas

Slank en Kwiek  |  S&K 1 / OKK Hardinxveld

15,400
14,200
13,400
13,700
13,400
13,400
Totaal
83,500
Plaats
23

3201   Nikita Helwig

GV Velocitas  |  O&O / Velocitas

13,300
14,400
14,300
15,000
13,500
12,700
Totaal
83,200
Plaats
24

3604   Noud Blok

OKK Ouderkerk  |  OKK Ouderkerk / KDO Alblasserdam

13,300
13,600
13,500
14,400
14,200
13,800
Totaal
82,800
Plaats
25

2403   Flynn Henkus

Die Haghe  |  Die Haghe pupil C

13,450
13,850
14,200
14,850
13,750
12,600
Totaal
82,700
Plaats
26

3302   Damian Haesen

SV DOTO  |  DOTO 3

14,650
13,700
12,400
16,850
12,400
12,000
Totaal
82,000
Plaats
27

3104   Boas Hofman

OKK Hardinxveld  |  S&K 1 / OKK Hardinxveld

14,650
12,650
12,600
14,600
13,500
13,350
Totaal
81,350
Plaats
28

3404   Habib Tegeler

SV DOTO  |  DOTO 4

14,600
11,200
10,100
16,600
13,050
10,100
Totaal
75,650
Plaats
29

2401   Sten Beerkens

Die Haghe  |  Die Haghe pupil C

15,100
13,750
14,200
0,000
14,600
13,400
Totaal
71,050
Plaats
30

3105   Dinand Koppelaar

OKK Hardinxveld  |  S&K 1 / OKK Hardinxveld

0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
Totaal
0,000
Plaats
31

3301   Leander Hulsbergen

SV DOTO  |  DOTO 3

0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
Totaal
0,000
Plaats
31

3501   Eli Dors

VG Dynamiek  |  Dynamiek / DOS Naaldwijk

0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
Totaal
0,000
Plaats
31